Kocaeli evden eve taşımacılık


İzmit evden eve nakliyat hizmeti aşağıda belirtmiş olduğumuz maddeler dahilinde gerçekleştirilecektir.

1) Bünyemizde faaliyet gösteren marangoz ile ev içinde ilk aşama eşyaların demote ve montaj aşamasından geçmesidir. Eşyanın iyi derecede usta eller tarafından sökülmesi eşyanızın taşınması sırasında oluşabilecek zararları %5 seviyesine indirir. Bunun için evinizde büyük çaplı kapıdan zor geçecek, araç içinde çok büyük hacim kaplayacak ve zarar görme olasılığı yüksek olan eşyalar marangoz tarafından özenle de monte edildikten sonra paketleyici elemanlarımız ile paketlenir ve araç içerisine paketlemeyi yapan eleman tarafından götürülür. Eşyalarınız için kullanılacak olan malzeme seçimi doğru yapılmadığında zarar görme olasılığı yüksektir. Her bir eşya parçası eşya tipine uygun ambalaj malzemeleriyle paketlenmelidir. Ahşap ve kumaş eşyalar için genelde havalı pat pat naylon, streç, kraft kağıt, köpüklü karton koli ve battaniye gibi paketleme malzemelerini kullanmaktayız. Eşyalar yeni evinize götürüldüğünde paketlenen eşyalar tek tek ambalajından çıkarılır ve marangozumuz tarafından müşterimizin isteği doğrultusunda eşyalar istenilen yere montajı yapılır.

2) Beyaz eşyalarınız çamaşır makinesi, ütü, bulaşık makinesi fırın, buzdolabı kurutma makinesi gibi eşyalarınız ilk önce paketleyici elemanlarımız tarafından havalı pat pat naylonlara ve sonrasında ise karton kolilere sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir. Beyaz eşyalar müşterimizin isteği doğrultusunda tek tek yerleştirilir ve musluk su hortumları bağlantıları yapılarak çalışır pozisyonda eşyaların kurulumu yapılır.

3) Yatak odanızda bulunan gardırop, gömme dolap türündeki eşyalarınız marangozumuz tarafından kurulumu yapılır.

4) Kırılacak olan eşyalarınız arasında yemek takımı, bardak, aksesuar gibi eşyalar köpüklü karton koliler ile taşınır. Taşınma esnasında eleman tarafından eşyanın ne olduğu unutulması göz önünde tutularak koli üzerlerine “dikkat kırılabilir eşya” uyarı bandı yapıştırılır. Eşyalar yeni evinize götürüldükten sonra size sadece eşyalarınızı zevkinize göre yerleştirmek kalır.

5) Elektronik eşyalar televizyon, radyo, müzik seti türündeki eşyalarınız ilk önce eşyalarınızın tozlanması bakımından havalı pat pat naylonlara ve ardından köpüklü karton koliler içerisinde taşınır. Elektronik eşyalar yeni evinize götürüldüğünde her bir eşya parçası elektriğe bağlanıp çalışır vaziyette teslim edilir.

6) Çiçekleriniz fıçı veya bidonlar ile taşınır. Bu taşıma esnasında çiçeklerin toprakları dökülmemesi için çiçek diplerine tabaka yerleştirilir.

7) Taşınma sırasında firmamız tarafından zarar gelen bir eşya olursa eğer koşulsuz olarak eşyanın ücreti ödenir. Eşyanın tamir olma, giderilmesi gibi bir durum var ise eşya tamir ettirilip müşterimize teslim edilir. Tamir görmeyecek boyutta ise eşyanın ücreti müşterimize ödenir. Olabildiğince tüm eşyaları kusursuz olarak taşıyor ve elimizden gelen tüm çaba ve gayreti gösteriyoruz.

İzmit / Kocaeli

0533 481 40 36

0262 655 20 05